#

#Урядтехнократів УКРАЇНИ ua

Програма діяльності
Кабінету Міністрів України

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції
#
Кулеба Дмитро
Віце-прем'єр-міністр
Ціль 17.2. Україна відповідає принципам та критеріям, необхідним для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору
Опис

Для досягнення цих індикаторів Уряд вестиме активний діалог з НАТО, щоб наше співробітництво було взаємовигідним та результативним. Україна і надалі робитиме свій внесок в операції Альянсу.

Уряд забезпечуватиме, щоб допомога Альянсу для України в рамках програм та інших механізмів НАТО максимально відповідала нашим потребам і амбіціям у стосунках з Альянсом.

Для обміну бойовим досвідом та набуття взаємосумісності із силами НАТО Уряд продовжуватиме практику спільних навчань та тренінгів з відповідними підрозділами НАТО та збройними силами держав-членів НАТО.

На тлі незаконної російської окупації та мілітаризації Криму ми приділятимемо особливу увагу спільним з НАТО заходам для зміцнення безпеки Чорного моря.

В інтересах громадян та національної безпеки буде сформований дієвий механізм здійснення демократичного цивільного контролю над діяльністю сектору безпеки і оборони. Також буде створено Національну систему стійкості відповідно до критеріїв та практик НАТО для посилення спроможності держави запобігати надзвичайним ситуаціям усіх типів, ефективно реагувати на них та повномасштабно відновлюватися, що відповідає очікуванням громадян.

Уряд забезпечить, щоб в повсякденну діяльність та освітній процес сектору безпеки і оборони був повністю інтегрований ґендерний компонент.

Одним з результатів вжиття цих заходів очікується послідовне зростання підтримки громадянами України євроатлантичної інтеграції нашої держави. Євроатлантична інтеграція зміцнить безпеку України, а отже, її кінцевим і головним бенефіціаром є громадянин.